پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > وحدت ، همدلی و همراهی مهمترین رکن مقابله با حربه های دشمنان است/مردم باید از عملکرد مسوولان آگاه باشند/مدیران با صداقت و شفافیت و روی گشاده پاسخگوی مردم باشند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٤٩٩ 

 تاریخ:1398/05/02 


وحدت ، همدلی و همراهی مهمترین رکن مقابله با حربه های دشمنان است/مردم باید از عملکرد مسوولان آگاه باشند/مدیران با صداقت و شفافیت و روی گشاده پاسخگوی مردم باشند

فرماندار رودان گفت: وحدت ، همدلی و همراهی مهمترین رکن مقابله با حربه های دشمنان است که امروز در جمهوری اسلامی به بهترین نحو ممکن شکل گرفته است.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ مصطفی غلامپور در چهارمین جلسه شورای ادرای شهرستان رودان، با اشاره به تحریم های ظالمانه استکبار جهانی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: تحریم ها علی رغم فشارهای اقتصادی، با وجود مردم انقلابی در ایران اسلامی کمترین تاثیر گذاری را داشته است.
وی تاکید کرد: تفاوت انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب ها در دنیا وجود مردمی محکم، استوار و مقید به هدف که همان اسلام ناب محمدی بود، است‌.
نماینده عالی دولت در شهرستان رودان، حمایت مردم ایران از انقلاب اسلامی را از جان و دل دانست و گفت: این انقلاب به عنوان یک انقلاب اعتقادی شکل گرفته است.
غلامپور ادامه داد: تنها هدف دشمن از وضع این تحریم ها از بین بردن زیر ساخت های جمهوری اسلامی و ایجاد ضعف و نا امیدی در میان مردم است.
وی تصریح کرد: وحدت ، همدلی و همراهی مهمترین رکن مقابله با حربه های دشمنان است که امروز در جمهوری اسلامی به بهترین نحو ممکن شکل گرفته است.
فرماندار رودان در بخش دیگری از سخنانش مدیران را به ارایه گزارش عملکرد خود به مردم توصیه کرد و گفت: مردم باید از حاصل عملکرد مسوولان آگاه باشند.
وی تاکید کرد: عملکرد دستگاههای اجرایی به عنوان عملکرد نظام محاسبه می شود، از اینرو آگاه سازی و اطلاع رسانی عملکردها وظیفه اصلی مدیران دستگاههای اجرایی است.
مصطفی غلامپور خاطر نشان کرد: عملکردهای مثبت موجب ایجاد امید و نشاط در جامعه خواهد شد.
وی خواستار برقراری ارتباط از سوی مدیران دستگاههای اجرایی با مردم از بوسیله رسانه ها شد و گفت: با استفاده از این ظرفیت ها باید در کنار مردم قرار گرفت.
غلامپور پاسخگویی و اقناع کردن مردم را یک اصل در مدیریت دانست و تاکید کرد: مدیران با صداقت و شفافیت پاسخگوی مردم باشند‌.
وی در ادامه بر لزوم تکمیل پروژه های نیمه تمام در شهرستان تاکید کرد و گفت:پیگیری تکمیل پروژه های نیمه تمام بطور ویژه در دستور کار مدیران قرار گیرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.