پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > فرمانده سپاه ناحیه رودان معرفی شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٥٠٤ 

 تاریخ:1398/05/02 


فرمانده سپاه ناحیه رودان معرفی شد

با حضور فرماندار رودان، فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام هرمزگان و جمعی دیگر از مسوولان استانی و شهرستانی فرمانده سپاه ناحیه رودان معرفی شد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ مصطفی غلامپور در آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه رودان وجود سپاه را تضمین کننده امنیت ، اقتدار و سربلندی نظام جمهوری اسلامی دانست.
وی افزود: این موضوع در شهرستان رودان نیز با عملکرد مثبت و مناسب سپاه پاسداران تحقق یافته است.
فرماندار رودان تصریح کرد: بسیجیان با پیشتازی خود در حوزه های مختلف در پیشبرد اهداف و خدمت رسانی به مردم به ویژه در هنگام بروز بحران نقش بی بدیلی را ایفا کرده اند.

غلامپور نقش سپاه و بسیجیان را در حوزه های مختلف به خصوص آسیب های اجتماعی در سطح شهرستان مفید و موثر دانست.
وی ادامه داد: دغدغه مندی ویژگی بارز مجموعه سپاه در شهرستان رودان بوده است و ورود سپاه یه حوزه های مختلف مایه امید و موفقیت های خوبی شده است.
وی وحدت و همدلی در جامعه را باعث خورد شدن دشمنان و موجبات موفقیت ها فراوان برای ملت اسلامی عنوان کرد.

وی با تقدیر از همه نیروهای انتظامی و نظامی به ویژه سپاه پاسداران، حرکت افتخار آفرین سپاه انقلاب اسلامی در سرنگونی پهپاد آمریکایی را یک نماد قدرت و تحقیر استکبار جهانی عنوتن کرد.
وی در بخش دیگری از سخنانش دلیل شکست ها استکبار جهانی و حامیانش را در مقابل جمهوری اسلامی همین تحریم ها دانست و گفت: تحریم های ظالمانه دشمن باعث رشد و ترقی ایران اسلامی در بسیاری از حوزه ها شده است.
در این آیین از خدمات سرهنگ ابراهیم حسین زاده تجلیل و سرهنگ عبدالله صادقی به عنوان فرمانده سپاه ناحیه رودان معرفی شد.

 .انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.