پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > حضور پرشور امروز مردم شهرستان رودان به معنای تجدید پیمان با آرمان های انقلاب و مقام معظم رهبری است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٥٢١ 

 تاریخ:1398/05/03 


حضور پرشور امروز مردم شهرستان رودان به معنای تجدید پیمان با آرمان های انقلاب و مقام معظم رهبری است

فرماندار رودان گفت: حضور پرشور امروز مردم و مسئولان شهرستان رودان در دیدار با نماینده ولی فقیه در هرمزگان به معنای تجدید بیعت با آرمان های انقلاب و مقام معظم رهبری و نماینده ایشان در استان هرمزگان است.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ مصطفی غلامپور در دیدار با نماینده ولی فقیه در هرمزگان  انتصاب حجت السلام والمسلمین  دکتر عبادی به عنوان نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس تبریک گفت و مراتب قدر دانی خود را از مقام معظم رهبری بواسطه این انتخاب اعلام داشت.
وی افزود: حضور پرشور امروز مردم و مسئولان شهرستان رودان در دیدار با نماینده ولی فقیه در هرمزگان به معنای تجدید بیعت با آرمان های انقلاب و مقام معظم رهبری و نماینده ایشان در استان هرمزگان است.
غلامپور ادامه داد: مردم شهرستان رودان بواسطه این انتخاب شایسته بر خود می بالند.
وی تصریح کرد: شهرستان رودان  با تقدیم بیش از ۲۱۰ شهید و ۷۰۰ جانباز و ایثارگر نمونه بارز یک خطه انقلابی است.
وی اضافه کرد: این شهرستان امروز با هدایت های علمای شهرستان و همه بزرگان و نخبگان اتفاقات بزرگی درون آن   خورده است.
غلامپور خاطر نشان کرد:وحدت و ایستادگی را به معنای واقعی می توان در شهرستان رودان به عینه دید.
وی با بیان اینکه در سال گذشته قریب به ۱۳۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی در شهرستان به بهره برداری داری رسیده است تاکید کرد: امروز رودان مبدل به کارگاه سازندگی شده است و تاکنون بیش از ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در جهت رونق اشتغال پرداخت شده است.
فرماندار رودان با بیان اینکه هم اکنون محصولات کشاورزی رودان جهانی شده است گفت : ان شا الله با استفاده از رهنمودهای نماینده محترم ولی فقیه در استان هرمزگان گام هایی اساسی  در راه اشتغال و معیشت مردم شهرستان خواهیم برداشت.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.