پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > کمک های لازم به بخش فرهنگ و هنر استان هرمزگان برای تکمیل طرح های این حوزه انجام می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٥٦٢ 

 تاریخ:1398/05/06 


کمک های لازم به بخش فرهنگ و هنر استان هرمزگان برای تکمیل طرح های این حوزه انجام می‌شود

استاندار هرمزگان گفت: در حد توان خود تلاش می کنیم تا کمک های لازم را به بخش فرهنگ و هنر استان هرمزگان داشته باشیم تا پروژه ها و طرح های این حوزه به خوبی به پیش رود.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛دکتر فریدون همتی در آئین افتتاح مجتمع فرهنگی هنری رودکان در شهرستان رودان، عنوان کرد: امروز شاهد افتتاح یک مجتمع فرهنگی هنری بسیار خوب و با امکانات مناسب برای اهالی فرهنگ و هنر در شهرستان رودان هستیم.

وی ادامه داد: در حد توان خود تلاش می کنیم تا کمک های لازم را به بخش فرهنگ و هنر استان هرمزگان داشته باشیم تا پروژه ها و طرح های این حوزه به خوبی به پیش رود.

استاندار هرمزگان افزود: باید متناسب با بودجه هایی که در اختیار داریم، برنامه‌ریزی کنیم و بر این اساس پروژه‌های با پیشرفت فیزیکی بالا در اولویت تخصیص اعتبار قرار دارند تا هر چه زودتر تکمیل و به بهره برداری برسند.

همتی کار فعالان حوزه فرهنگ و هنر را در جامعه بسیار تاثیرگذار دانست و بیان داشت: با بهره گیری از فرهنگ و هنر و ادبیات می‌توان راه و رسم زندگی مناسب در همه ابعاد فردی و اجتماعی را تبیین و ترویج نمود.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: در شرایط امروز می توان با استفاده از قدرت و تاثیرگذاری فرهنگ و هنر، روحیه مقاومت و ایستادگی را هرچه بیشتر تقویت کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.