پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > تقدیر فرماندار رودان از رئیس و کارکنان جهاد کشاورزی شهرستان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٧٨٦ 

 تاریخ:1398/05/26 


تقدیر فرماندار رودان از رئیس و کارکنان جهاد کشاورزی شهرستان

فرماندار رودان با حضور در اداره جهاد کشاورزی شهرستان از تلاش ها مدیر و کارکنان اداره جهاد کشاورزی شهرستان در راستای مبارزه با هجوم ملخ های صحرایی قدردانی کرد.

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ مصطفی غلامپور در این جلسه با اشاره با عملکرد موفق اداره جهاد کشاورزی در مبارزه با هجوم ملخ های صحرایی این عملکرد مثبت را نشان دهنده عمل صحیح در خدمت به مردم دانست.

وی افزود: شان مسوولان و کارکنان دولت خدمت کردن به مردم است و این امر در شهرستان با یک اتفاق بزگ  به بهترین شکل ممکن محقق شده است.

غلامپور تصریح کرد: تفاوت خدمت به مردم در نظام جمهوری اسلامی و سایر حکومت های دنیا ، کار قلبی و از روی ایثار و فداکاری است.

فرماندار رودان با بیان اینکه این عملکرد مثبت موجبات تحسین استاندار هرمزگان را نیز در برداشته است آنرا نمونه بارز یک موفقیت بزرگ عنوان کرد.

وی تاکید کرد:  مبارزه مثبت با آفت ملخ ها صحرایی  تضمین کننده معیشت و زندگی مردم دانست.

وی در ادامه گفت:در شهرستان رودان بواسطه اینکه یکی از قطب های کشاورزی  هرمزگان است بزرگی این کار بیشتر نمایان می شود.

غلامپور ادامه داد: همراهی مردم، و نهادهای مختلف از جمله بسیج در این موضوع را جای بسی خوشحالی دارد چرا که همدلی و همراهی همه اقشار مختلف نشان دهنده وحدت در رودان است.

وی خواستار ورود حوزه جهاد کشاورزی به بحث معیشت مردم و آموزش علوم نو کشاورزی و بروز دنیا برای رونق پایدار اقتصاد کشاورزی شهرستان شد.  

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.