پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > هزینه کارشناسی محصولات کشاورزی در رودان رایگان شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٧٩٨ 

 تاریخ:1398/05/27 


هزینه کارشناسی محصولات کشاورزی در رودان رایگان شد

با دستور فرماندار رودان،هزینه کارشناسی محصولات کشاورزی در رودان رایگان شد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ با دستور مصطفی غلامپور فرماندار شهرستان رودان طی برگزاری  جلسه ای در تاریخ 23 مرداد ماه 98 با حضور رئیس نظام صنفی کشاورزی کشور، مسئول امور تشکل‌های سازمان مرکزی تعاون روستای، معاون برنامه ریزی فرماندار رودان، نماینده نظام صنفی کشاورزی استان هرمزگان و جمعی از کارشناسان و مسؤلین مربوطه از استان و شهرستان
مصوب گردید صدور هر گونه گواهی کارشناسی توسط نظام صنفی کشاورزی شهرستان رودان تا تعیین وضعیت نهایی به صورت کاملا رایگان انجام شود.
فرمانداررودان در این خصوص گفت:وجود برخی اعتراضات مبنی بر دریافت هزینه کارشناسی محصولات کشاورزی توسط نظام صنفی کشاورزی شهرستان و عدم نظارت و ساماندهی لازم در سال جاری توسط این تشکل صنفی مهمترین عامل جهت رایگان اعلام شدن هزینه کارشناسی محصولات کشاورزی بود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.