پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > فرماندار رودان با آزادگان دیدار کرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٧٩٩ 

 تاریخ:1398/05/27 


فرماندار رودان با آزادگان دیدار کرد

همزمان با سالروز ورود آزادگان به مهین، فرماندار رودان با آزادگان دیدار کرد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ همزمان با سالروز ورود آزادگان به میهن ، فرماندار رودان به همراه معاون سیاسی فرمانداری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان در منزل آزادگان سرافراز شهرستان غلام اقتداری و علی صالحی حضور یافت و با آنها دیدار و گفتگو کرد.
مصطفی غلامپور در این دیدار بیان داشت:  آزادگان در زمانه سخت اسارت لحظه ای در دفاع از حریت و آزادگی درنگ نکردند و نام خود را بر صفحه تاریخ این سرزمین جاودان ساختند.
وی افزود:  آنان در خاک دشمن علی رغم تحمل سخت ترین شکنجه ها، اسارت را به بند کشیدند و جلوه ای ماندگار از صبر و استقامت را به نمایش گذاشتند تا برگ زرین دیگری بر تاریخ پرافتخار جمهوری اسلامی بیافزایند..انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.