چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
اخبار > با حضور فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان، گلزار شهدای رودان غبار روبی و عطر افشانی شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٨٥٣ 

 تاریخ:1398/06/02 


با حضور فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان، گلزار شهدای رودان غبار روبی و عطر افشانی شد

در اولین روز از هفته دولت: با حضور فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان، گلزار شهدای رودان غبار روبی و عطر افشانی شد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ فرماندارو مسئولان ادارات شهرستان در اين مراسم با غبارروبي و عطرافشاني و گل باران گلزار شهدا ضمن اداي احترام به ارواح بلند شهدا با قرائت فاتحه ياد و خاطره آنان به ويژه شهيدان دولت و شهيدان رجايي و باهنر را گرامي داشتند. 

فرماندار رودان در حاشيه اين آيين در جمع مدیران دستگاههای اجرایی  با تبريك هفته دولت و گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر اظهار داشت: شهيدان رجايي و باهنر الگوي مناسبي براي دولتمردان در خدمت رساني به مردم در نظام جمهوري اسلامي ايران هستند.

غلامپور افزود: دولتمردان بايستي با تلاش و همت مضاعف و با تكيه بر آرمان هاي امام و شهدا در خدمت رساني به مردم تمام توان خود را به كار گيرند و لحظه اي كوتاهي نكنند. .انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.