چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
اخبار > فرماندار رودان با خانواده معظم شهدا و جانبازان دیدار کرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٨٧٧ 

 تاریخ:1398/06/02 


فرماندار رودان با خانواده معظم شهدا و جانبازان دیدار کرد

فرماندار رودان به همراه معاون سیاسی فرمانداری، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی دیگر از مسوولان شهرستان در آغاز هفته هفته دولت با خانواده معظم شهید رمضان سالاری و جانباز دفاع مقدس موسی یکرنگی دیدار کرد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان: فرماندار رودان به همراه معاون سیاسی فرمانداری، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران  و جمعی دیگر از مسوولان شهرستان در آغاز هفته هفته دولت با خانواده معظم شهید رمضان سالاری  و جانباز دفاع مقدس موسی یکرنگی دیدار کرد.

مصطفی غلامپور در این دیدار اظهار داشت: خانواده شهدا و جانبازان با روحیه جهادی و تحمل سختی‌های بسیار نقش موثری در پرورش این گوهرهای گرانبها داشته‌اند و باید همه مسئولان تمام تلاش خود را برای خدمتگذاری به آنها به کار گیرند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.