پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > فرماندار و اعضای شورای اداری با امام جمعه رودان دیدار کردند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٩٢٤ 

 تاریخ:1398/06/04 


فرماندار و اعضای شورای اداری با امام جمعه رودان دیدار کردند

در سومین روز از هفته دولت، فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان با امام رودان دیدار کردند.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ مصطفی غلامپور در این دیدار با  گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و باهنر هفته دولت را به دولتمردان و خدمتگزارن به نظام و مردم تبریک گفت و تصریح کرد: در شهرستان رودان فضای همدلی و وحدت موج می زنند و ملاک عمل ، عمل به قانون و رضایت مندی مردم تعریف شده است.

غلامپور بیان داشت: حرکت حول محور منویات مقام معظم رهبری رنز پیروزی در مقابل حربه های استکبار دانست.

وی در ادامه  تفاوت نظام جمهوری اسلامی با نظام های دیگر را ملموس دانست و گفت: اخلاق مداری و پیروری از دین مبین اسلام و همچنین عمل به وظایف  برگرفته از مکتب شیعی است که از مکتب اهل البیت از مبنای خدمت صادقانه است.

فرماندار رودان خاطر نشان کرد: دشمن امروز برنامه ریزی ویژه ای برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی دارند و باید در این راه تلاش دوچندانی را بکار بست.

وی تاکید کرد: در سطح شهرستان علی رغم محدودیت های مختلف طی یک سال گذشته بیش از ۱۷۰ میلیارد تومان طرح های مختلف به بهره برداری رسیده است.

وی ادامه داد: در حوزه های مختلف با اجرای طرح های عمرانی و اشتغال زا به توانمند سازی جوانان کمک شده است.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.