پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > دیدار رئیس دادگستری و دادستان شهرستان با فرماندار رودان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٩٢٥ 

 تاریخ:1398/06/04 


دیدار رئیس دادگستری و دادستان شهرستان با فرماندار رودان

به مناسبت هفته دولت رئیس دادگستری و دادستان شهرستان با مصطفی غلامپور فرماندار رودان دیدار کردند.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان: به مناسبت هفته دولت رئیس دادگستری و دادستان شهرستان با مصطفی غلامپور فرماندار رودان دیدار کردند

بمناسبت  هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دولت رجایی و باهنر در سومین روز از هفته دولت رئیس دادگستری به همراه دادستان شهرستان با حضور در فرمانداری با مصطفی غلامپور فرماندار شهرستان رودان دیدار و هفته دولت را به نماینده عالی دولت درشهرستان تبریک گفتند.

مصطفی غلامپور نیز در این دیدار از همکاری و تعامل مجموعه مسئولین دستگاه قضایی شهرستان با فرمانداری و سایر ادارات قدردانی کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.