پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > 9 طرح عمرانی در رودان افتتاح و کلنگ زنی شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٩٥٨ 

 تاریخ:1398/06/05 


9 طرح عمرانی در رودان افتتاح و کلنگ زنی شد

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان و فرماندار رودان در چهارمین روز از هفته دولت 9 طرح عمرانی با اعتبار 106 میلیارد ریال در شهرستان رودان به بهره برداری رسید.

 

 

 


Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودا؛ مصطفی غلامپور در حاشیه آئین بهره برداری  از این طرح ها اظهار داشت: در چهارمین روز از هفته دولت پایگاه امداد و نجات بین شهری شهدای رهدار رودان با اعتبار ۸ میلیارد  و 500 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

وی افزود: طرح تامین  برق محله چاه تمر به نمایندگی از ۱۵ طرح برق رسانی در شهرستان رودان با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

غلامپور خاطر نشان کرد: بلوار معلم از پروژه های عمران شهری رودان به طول ۵۷۰ متر و  با اعتبار ۷ میلیارد و 500 میلیون ریال مورد بهره برداری قرار گرفت و از تندیس معلم نیز در این بلوار رونمایی شد.

وی ادامه داد: مرکز خدمات جامع سلامت شهری امام خمینی رودان با اعتبار ۹ میلیارد و ۸۱۰ میلیون ریال با ۶۰۰ متر زیر بنا دیگر طرح مورد بهره برداری چهارمین روز هفته دولت بود.

وی از بهره برداری طرح  اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب شهر رودان را به طول ۶ کیلومتر و با اعتبار  ۴۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال در این روز خبر داد و گفت: افزایش ضریب پوشش شبکه فاضلاب شهری ، کاهش آلودگی های محیط و منظر شهری ، ارتقا ی شاخص های بهداشتی ، زیست محیطی و بهداشتی ، کاهش سطح آلودگی منابع آبی سطحی  از اهداف این طرح است.

فرماندار رودان تصریح کرد: در ادامه نیز زمین چمن مصنوعی بوستان سردنگ کمیز با ۵ میلیارد ریال اعتبار در زمینی  به مساحت ۱۳۵۰ متر مربع شامل زمین چمن فوتسال مصنوعی با ابعاد ۴۴در ۲۴ و سکوی تماشاگران و رختکن به بهره برداری رسید.

وی بیان داشت: پروژه توسعه و بازسازی شبکه آب شرب روستای پشته  خیر آباد با یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار و ۲۲ کیلومتر لوله گذاری ،۱۴ باب حوضچه شیر آلات مورد بهره برداری قرار گرفت و ۷۰۰ خانوار جمعیت این روستا از آب شرب سالم و بهداشتی آن بهره مند خواهند شد.

وی افزود: عملیات اجرایی زمین چمن مصنوعی فوتبال استادیوم شهدای جغین نیز امروز آغاز شد و این پروژه با مشارکت دهیاری های بخش جغین و اداره کل ورزش و جوانان با اعتبار22  میلیارد ریال انجام خواهد شد.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.