پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > در پنجمین روز از هفته دولت، ۱۸ طرح در رودان کلنگ زنی و افتتاح شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٠٦٩ 

 تاریخ:1398/06/08 


در پنجمین روز از هفته دولت، ۱۸ طرح در رودان کلنگ زنی و افتتاح شد

فرماندار رودان گفت: در پنجمین روز از هفته دولت ۱۸ طرح عمرانی در این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۱۷۰ میلیارد ریال مورد بهره برداری و کلنگ زنی قرار گرفت.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ مصطفی غلامپور در حاشیه آیین افتتاح این طرح ها افزود: در پنجمین روز از هفته دولت ، یک واحد تولید آسفالت با اعتبار ۸۶ میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای ۳۰ نفر به بهره برداری رسید.
وی ادامه داد: بهره برداری از طرح تولید جعبه و محفظه پلاستیکی با اعتبار ۳۹ میلیارد ریال و ظرفیت ایجاد اشتغال برای ۱۵ نفر و تولید ۶۰۰ تن جعبه پلاستیکی و ۶۰۰ تن گرافول پلاستیک بطور سالیانه دیگر طرح اشتغالزای امروز بود.
وی تصریح کرد: افتتاح طرح  هادی روستاهای پشته بنان و غیبی در بخش مرکزی با مشارکت بنیاد مسکن و دهیاری در حوزه توسعه و عمران روستایی محقق شد که طرح هادی روستای پشته بنان یا ۶ میلیارد و ۳۷۶ میلیون ریال و طرح هادی روستای غیبی با سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.
غلامپور اضافه کرد: در پنجمین روز هفته دولت در حوزه ورزش نیز چمن مصنوعی فوتسال روستای غیبی با اعتبار ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال شامل سکوی تماشاگران ، روشنایی و چمن مصنوعی در ابعاد ۴۲ در ۲۲ یه بهره برداری رسید.
وی گفت: پارک کودک روستای خراجی  با یک میلیارد ریال اعتبار دیگر طرح مورد افتتاح امروز بود.
وی خاطر نشان کرد: در پنجمین روز از هفته دولت ؛ در بخش جغین نیز بوستان شهدای روستای پالور با اعتبار ۹۵۰ میلیون ریال، طرح توسعه برق شهرک روستای پالور با اعتباری یالغ بر ۲ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال، کارگاه بسته بندی مرکبات با اعتبار ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و ایجاد اشتغال برای ۲۰ نفر ، باشگاه بدنسازی و پرورش اندام از طرح های خود اشتغالی اداره ورزش و جوانان با اعتبار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال و یک واحد مسکن مددجویی با زیر بنای ۵۰۰ متر مربع با اعتبار ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار به بهره برداری رسید.
فرماندار رودان اظهار داشت: در پنجمین روز از هفته دولت در روستای برنطین نیز عملیات بیو مکانیک این روستا با هدف حفظ منابع آبخیز و تقویت مراتع این منطقه با اعتبار یک میلیارد و ۹۷۶ میلیون ریال و حجم عملیات ۳۵۰۰۰ متر مکعب و تعداد ۶۴۰ هلال آبگیر به بهره برداری رسید.
وی افزود: عملیات اجرایی چمن مصنوعی فوتسال این روستا نیز با ۴ میلیارد ریال اعتبار در زمینی به مساحت ۸۰۰ متر مربع آغاز شد و در ادامه نیز طرح توسعه روشنایی معابر روستای برنطین با یک میلیارد و ۵۷۵ میلیون ریال ، فتز دوم ساختمان دهیاری این روستا یا یک میلیارد ریال اعتبار شامل سالن اجتماعات و تجهیزات آن و نماز خانه پارک کوهستان این روستا با ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار به بهره برداری رسید..انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.