شنبه ١٤ تير ١٣٩٩
اخبار > دیدار رئیس و کارکنان اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و جمعی از تعاونگران شهرستان با فرماندار رودان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩١٣٤ 

 تاریخ:1398/06/10 


دیدار رئیس و کارکنان اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و جمعی از تعاونگران شهرستان با فرماندار رودان

به مناسبت هفته تعاون، رئیس و کارکنان اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی به همراه جمعی از تعاونگران شهرستان با فرماندار رودان دیدار کردند.

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ مصطفی غلامپور در این دیدار با تبریک فرا رسیدن هفته تعاون، تعاون را بخش مغفول مانده جامعه دانست‌.

وی افزود:  فرهنگ سازی، تبیین کردن و شفاف کردن موضوع تعاون در جامعه به عنوان یک اصل ضروریست.

فرماندار رودان اظهار داشت: دولت دبیر و امید نیز به موضوع تعاونی ها با اعطا تسهیلات بیشترین اهمیت را داده است.

وی بیان داشت: تشریح اصل وجودی یک تعاونی و کمکی آن به امر اشتغال خواهد کرد وظیفه اهالی تعاون است.

وی افزود: همان طور که در دین مبین اسلام به امر تعاون و انجام کار گروهی تاکید شده است باید قطعا زمینه ها اعتماد سازی و تبیین آن در جامعه امروز فراهم شود.

غلامپور  با بیان اینکه زمینه های اشتغال در شهرستان رودان فراهم است گفت: ساماندهی این اشتغال های کوچک از جمله در بخش اشتغال خانگی و فصلی از وظایف حوزه تعاون و کار است.

وی تصریح کرد: تعریف معیشت مردم از کنار همین تعاونی ها مهمترین اصلی است که باید به بهترین نحوه ممکن در جامعه تبیین شود.

فرماندار رودان حمایت از تعاونی ها را مهم دانست و گفت: قطعا  حمایت همه جانبه از سوی متولیان امر موجب رونق تعاونی ها در حوزه های مختلف خواهد شد.

وی برقراری ارتباط را با اقشار مختلف و همینطور فعالان این حوزه در سایر نقاط کشور موجب باز شدن پنچره های جدید در بخش تعاون شود.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.