شنبه ١٤ تير ١٣٩٩
اخبار > مشارکت های مردمی در حوزه آموزش و پرورش تقویت شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩١٨٥ 

 تاریخ:1398/06/13 


مشارکت های مردمی در حوزه آموزش و پرورش تقویت شود

فرماندار رودان بر ضرورت توسعه بیش از پیش مشارکت های مردمی در نهاد تعلیم و تربیت تاکید کرد .

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان ؛ مصطفی غلامپور در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رودان با اشاره به ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان خواستار تبیین و هدف گذاری اهداف والای امام حسین علیه السلام در جامعه بویژه در بین نسل جوان و دانش آموزی شد.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان رودان اظهار داشت: همه موضوعات حوزه آموزش و پرورش با اولویت بندی، مدیریت و زمانبندی بوسیله اعضای همین شورای باید مرتفع شود.

غلامپور ادامه داد: وحدت موجود در بین مجموعه ادارات خدمات رسان در شهرستان با حوزه آموزش و پرورش ملموس است.

وی وجود دانشگاه فرهنگیان در رودان را یک نعمت بزرگ در جهت تربیت یک نسل پویا برای آینده شهرستان عنوان کرد.

وی در ادامه بهبود کیفیت آموزش و پرورش یک نسل را در گرو فعالیت این دانشگاه دانست.

فرماندار رودان با اشاره به در پیش بودن زمان بازگشایی مدارس در خصوص بازماندگان تحصیل در شهرستان بیان داشت: هم اکنون ورود همه طالبان علم به آموزش تسهیل شده است و باید در این راه با تلاش لازم حل مشکل این افراد برای ادامه تحصیل صورت گیرد.

وی خواستار فعال بودن تیم ها و کمیته های مختلف به جهت شناسایی افراد و سوق دادن آنها در جای جای شهرستان جهت کمک در راه جامعه عاری از دانش آموز بازمانده از تحصیل شد.

غلامپور با بیان اینکه در حوزه آموزش اتفاقات خود جوش بسیار در سطح مدارس صورت می گیرد گفت: این ایده ها نو در این بخش با تلاش آموزش و پرورش شهرستان محقق شده است.

وی خاطر نشان کرد: حرکت و هدف گذاری آموزش و پرورش شهرستان با ایجاد یک اتاق فکر در راه رسیدن به اهداف نیز میسر خواهد شد.

وی خواستار ورود در بحث خودکفایی و درآمد زایی در راه کمک به حوزه آموزش و پرورش شد و تصریح کرد: با مشارکت و باهم بودن ها می توان سدی به نام معضل مالی را شکست.

غلامپور ادامه داد: در راه مشارکت پذیری مردمی،آموزش و پرورش با جذب مشارکت همه جانبه مردم در حوزه های مختلف باید وارد شود.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.