پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > دفاع مقدس تداوم راه عاشورا است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٢٨٦ 

 تاریخ:1398/06/28 


دفاع مقدس تداوم راه عاشورا است

فرماندار رودان گفت: مسیر دفاع مقدس با سرچشمه گیری از قیام کربلا و نهضت حسینی شکل گرفته و در واقع تداوم راه عاشوراست.

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان ؛ مصطفی غلامپور در آیین افتتاحییه قرارگاه های تحول محلات شهرستان رودان اظهار داشت: فلسفه وجودی بسیج با تمامی نهادها متفاوت است.

وی با گرامی داشت هفته دفاع مقدس آنرا مبدا تحولات عظیمی در کشور دانست و گفت: جوانان ایران اسلامی ثابت کردند با قرار گرفتن در محدودیت به یک قدرت در همه جوانب رسیدند.

وی ادامه داد: در هفته دفاع مقدس باید برای نسل های جدید آرمان ها انقلاب طی هشت سال جنگ تحمیلی تبیین شود.

غلامپور تصریح کرد: هدف ، متر و معیار تحمیل این جنگ نابرابر باید برای نسل جوان تشریح شود و با بیان رشادات ها و فداکاری ها  امید به جوانان تزریق شود.

وی تاکید کرد: دستاوردهای های نظام و دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس باید تبیین و تشریح شود چرا که دشمن شکست سنگینی را در مقابل مقاومت مردم خورد.

وی اضافه کرد: باید ایثار و مقاومت و فداکاری های دفاع مقدس برای نسل جدید باور پذیر شود.

فرماندار رودان خاطر نشان کرد: خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی قابل قیاس با هیچ نظامی در جهان نیست و هم اکنون شاهد ایجاد امکانات در دورترین روستاها هستیم.

وی هشت سال دفاع مقدس را برگرفته از قیام عاشورا عنوان کرد و گفت: ولایت پذیری یاران اباعبدالله الحسین با ایثار و پایدار با ایستادن پای مولای خود از زیبایی های قیام عاشورا است.

غلامپور در ادامه طرح قرارگاه تحول محلات را نیز گامی مهم برای پرداختن به حوزه های مختلف از جمله آسیب های اجتماعی است.

وی در ادامه آسیب های اجتماعی را پاشنه آشیل جامعه دانست و گفت: سپاه و بسیج پتانسیل فراوانی برای اقدام های مهم و اساسی در این حوزه دارد.

وی تاکید کرد: امروز دشمن برنامه های اساسی برای نفوذ به جامعه دارد و فعالیت هایی همچون طرح تحول خاکریزی برای مقابله با حربه دشمن است.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.