يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨
اخبار > بازدید فرماندار از پایگاه آتش نشانی و انبار امدادی جمعیت هلال احمر رودان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٦٧٢ 

 تاریخ:1398/10/23 


بازدید فرماندار از پایگاه آتش نشانی و انبار امدادی جمعیت هلال احمر رودان

فرماندار از پایگاه آتش نشانی و انبار امدادی جمعیت هلال احمر رودان کرد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ فرماندار رودان طی بازدید از پایگاه آتش نشانی و انبار امدادی جمعیت هلال، آمادگی شهرستان را برای مقابله با بحران های احتمالی بررسی کرد. 

مصطفی غلامپور در حاشیه این بازدید از آمادگی کامل ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان برای بحران های احتمالی خبر داد.

 وی با اشاره به بارندگی ۱۳۲ میلیمتری اخیر در شهرستان خاطر نشان کرد: با توجه به هماهنگی های بخشی ایجاد شده مابین تمامی دستگاههای و نهاد ها و همچنین تعامل و همکاری مردم با مسوولین شاهد وقوع هیچگونه حادثه بحرانی در شهرستان نبوده ایم.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.