75
فرمانداری رودان - اخبار > تشدید نظارت بر بازار در ماه مبارک رمضان/ تامین کالاهای اساسی در رودان
آخرین اخبار
اخبار > تشدید نظارت بر بازار در ماه مبارک رمضان/ تامین کالاهای اساسی در رودان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٤٣٧ 

 تاریخ:1399/01/30 


تشدید نظارت بر بازار در ماه مبارک رمضان/ تامین کالاهای اساسی در رودان

فرماندار رودان با اشاره به نزدیک شدن ماه مبارک رمضان بیان کرد: در ماه رمضان به دلیل شیوع بیماری کرونا و شرایط ویژه کسبه که در این برهه، نظارت بر بازار تشدید تر می شود.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان، مصطفی غلامپور در مراسم آغاز طرح نظارت بر بازار ویژه ماه مبارک رمضان که با حضور استاندار هرمزگان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت: همه ساله همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان تامین برخی اقلام ضروری با حساسیت بیشتری در بازار توزیع می شود و تدابیر لازم برای تامین کالای مورد نیاز در ماه رمضان اندیشیده شده است و هیچ گونه کمبود کالای اساسی در شهرستان رودان وجود ندارد.

وی با تاکید بر اقدامات ستاد تنظیم بازار شهرستان رودان در ایام نوروز، عنوان کرد: در ایام نوروز ۶۰تن سیب و پرتقال و بیش از ۱۶۰تن برنج و شکر جذب و در سطح شهرستان به جهت تامین نیاز شهروندان توزیع شده است.

فرماندار رودان همچنین به تدابیر پیش‌بینی شده برای ماه رمضان اشاره کرد و گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته ۷۶تن برنج، ۷۶تن شکر، ۳۸تن مرغ، ۲۳تن گوشت، ۷۶تن روغن برای ماه مبارک رمضان در این شهرستان تخصیص یافته و جذب شده است.

وی با بیان اینکه ادارات عضو ستاد تنظیم بازار باید با نظارت دقیق بر توزیع و فروش مایحتاج مردم، از فشار بر مردم در ایام ماه مبارک رمضان جلوگیری کنند، تأکید کرد: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده از سوی دستگاه‌های مذکور هیچ کمبودی نباید در ایام ماه مبارک رمضان وجود داشته باشد.

غلامپور خاطرنشان کرد: نکته مهم دیگر این است که باید تلاش شود تا در این شرایط سخت معیشتی ناشی از تعطیلی برخی کسب‌وکارها و مشکلات ناشی از کرونا، مردم به‌موقع نیاز‌های خود را برآورده و کالا‌های موردنیاز را با قیمت مناسب تأمین کنند.


.انتهای پیام


خروج