75
فرمانداری رودان - اخبار > مسوولان باید با کتاب و کتابخوانی عجین باشند/ با اهدای کتاب و وقف کتاب فرهنگ کتابخوانی را در جامعه نهادینه شود
آخرین اخبار
اخبار > مسوولان باید با کتاب و کتابخوانی عجین باشند/ با اهدای کتاب و وقف کتاب فرهنگ کتابخوانی را در جامعه نهادینه شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٠٧٦ 

 تاریخ:1399/11/23 


مسوولان باید با کتاب و کتابخوانی عجین باشند/ با اهدای کتاب و وقف کتاب فرهنگ کتابخوانی را در جامعه نهادینه شود

فرماندار رودان گفت: مسوولان باید با کتاب و کتابخوانی عجین باشند

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان، مصطفی غلامپور در جلسه کتابخانه های عمومی شهرستان رودان که به صورت ویدیو کنفرانس با حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان برگزار شد گفت: مردم رودان قرابت زیادی با کتاب و کتابخوانی دارند و این موضوع باید مورد توجه مسئولین قرار بگیرد.

غلامپور با اشاره  به فعالیت انجمن های بخشها  و گفت: تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت تت جلسات انجمن به صورت مستمر برگزار و تمام اعضا در آن حضور داشته باشند تا نتایج مطلوب حاصل شود.
وی در ادامه با اشاره به نیم درصد شهرداریها افزود: دستور تسریع در پرداخت نیم درصد به تمام شهرداری بخشهای شهرستان ارسال شده، و پیگیری لازم  برای تحقق این بدهی با جدیت ادامه انجام می‌شود.
غلامپور در ادامه اشاره ای به مطالعه کتاب داشته و گفت: آگاهی مردم با خواندن کتاب است که بالا می رود. همه مسئولین ما نیز باید با کتاب عجین باشند، و به کتابخوانی نگاه ویژه ای داشته باشند.
وی با بیان اینکه امروزه استفاده از فضای مجازی در بین مردم گسترش پیدا کرده تاکید کرد: هیچ چیز جایگزین کتاب چاپی و حسی که هنگام مطالعه آن به انسان منتقل می کند، نمی شود.
وی ادامه داد: ما باید با اهدای کتاب و وقف کتاب فرهنگ  کتابخوانی را در جامعه نهادینه کنیم.، تا جائیکه همه مردم در خانه خود ویترین کتاب داشته باشند و مانند کالایی با ارزش به آن نگاه کنند، و این امر جز با همکاری دستگاه های مختلف امکان پذیر نیست.
فرماندار رودان در پایان از مساعدت  جهت مرتفع شدن مشکلات انجمن شهرستان را داد و گفت: با کمک و همکاری اداره کل کتابخانه های استان تلاش می کنیم در بخشهای مورد نیاز کتابخانه سیار راه اندازی شود.


.انتهای پیام


خروج