چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
اخبار > استقبال فرماندار از مدال آور رودانی مسابقات دو ومیدانی قهرمانی کشور


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٥٧٤ 

 تاریخ:1398/05/07 


استقبال فرماندار از مدال آور رودانی مسابقات دو ومیدانی قهرمانی کشور

با استقبال فرماندار رودان، حمید رضا نجفی مدال آور رودانی مسابقات دو ومیدانی قهرمانی کشور وارد این شهرستان شد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ مصطفی غلامپور در حاشیه این مراسم با قدر دانی از زحمات و تلاش های این ورزشکار ، وی را یک الگو برای نوجوانان و جوانان در امر ورزش دانست.
غلامپور کسب این موفقیت را برای استان هرمزگان و شهرستان رودان یک افتخار بزرگ و ماندگار دانست و گفت: علی رغم کمبود امکانات ورزشکاران با استعداد خطه بهشت جنوب همچنان نام هرمزگان و رودان را  در کشور طنین انداز کرده اند.
گفتنی است: حمید رضا نجفی دونده جوان رودانی در مسابقات قهرمانی دو ومیدانی کشور از مدال دوی 200 متر سرعت به مدال برنز این مسابقات دست یافت.

 .انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.