چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
اخبار > نشست فرماندار با فرمانده سپاه ناحیه شهرستان رودان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٢٣ 

 تاریخ:1398/05/09 


نشست فرماندار با فرمانده سپاه ناحیه شهرستان رودان

فرماندار رودان با فرمانده سپاه ناحیه رودان دیدار و گفتگو کرد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان: مصطفی غلامپور در این دیدار ضمن تبریک انتصاب سرهنگ صادقی به عنوان فرمانده ناحیه سپاه شهرستان  با ستایش از عملکرد اخیر سپاه پاسداران در سرنگونی پهپاد استکبار، آنرا مایه عزت و سربلندی جمهوری اسلامی دانست.

وی افزود: امروزه وحدت قوای مختلف در کشور موجب مقابله همه جانبه با ترفندهای های دشمن شده است.

وی تصریح کرد: رفع مشکلات مردم اولویت در شهرستان رودان است و همراهی و همدلی نهادهای مختلف از جمله بسیج را هنگام بروز بحران ها مثال زدنی توصیف کرد.

سرهنگ پاسدار عبداله صادقی فرمانده سپاه رودان در این دیدار اظهار کرد: مجموعه سپاه و بسیج این آمادگی را دارد که برای رفع مشکلات، موانع و معضلات شهرستان با کلیه نهادهای اداری شهرستان همکاری و هم افزایی لازم را داشته باشد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.