چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
اخبار > بازدید فرماندار از طرح های اوقاف فراغت حوزه ورزش در رودان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٢٤ 

 تاریخ:1398/05/09 


بازدید فرماندار از طرح های اوقاف فراغت حوزه ورزش در رودان

فرماندار رودان با حضور در مجموعه ورزشی شهید چمران از طرح های اوقات فراغت حوزه ورزش بازدید کرد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ مصطفی غلامپور فرماندار رودان فرماندار رودان با حضور در مجموعه ورزشی شهید چمران به همراه رییس اداره ورزش و جوانان، رئیس شورای شهر رودان  از طرح های اوقاف فراغت در این مجموعه بازدید کرد.

مصطفی غلامپور در حاشیه این بازدید، برگزاری دوره های اوقاف فراغت را یک امر مهم و موثر برای مقابله با آسیب های اجتماعی عنوان کرد.

وی با تقدیر از برپایی کلاس های ورزشی مختلف برای پر کردن اوقاف فراغت دانش آموزان آنرا یک حرکت مهم برای استعداد یابی و پرورش قهرمانان در کنار سالم سازی نسل نوجوان و جوان دانست.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.