چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
اخبار > بازدید فرماندار از نقاط ترافیکی شهر رودان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٢٥ 

 تاریخ:1398/05/09 


بازدید فرماندار از نقاط ترافیکی شهر رودان

فرماندار رودان به‌همراه اعضای شورای ترافیک شهرستان از نقاط پر ترافیکی شهر رودان بازدید کرد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ مصطفی غلامپور در حاشیه این بازدید اظهار داشت: این بازدید در راستای تحقق مصوبات شورای ترافیک شهرستان و لزوم کاهش بار ترافیکی در چندین نقطه بویژه میدان مرکزی و محدوده بازارچه های شهر انجام شد.

وی افزود: ساماندهی دست فروشان و انتقال بازارچه و محل ماهی فروشان از جمله اقداماتی است که باعث کاهش بار ترافیکی مرکز شهر خواهد شد و بر همین اساس تصمیمات لازم اتخاذ شده و به مرحله اجرا در خواهد آمد‌.

گفتنی است: فرماندار رودان پس  این بازدید میدانی دستورات لازم را در جهت اجرایی شدن مصوبات شورای ترافیکی شهرستان برای سهولت در تردد مردم صادر کرد‌‌.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.