چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
اخبار > نظارت بر بازار با جدیت ادامه یابد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٦٨ 

 تاریخ:1398/05/14 


نظارت بر بازار با جدیت ادامه یابد

معاون برنامه ریزی فرماندار رودان با اشاره به اینکه نوسانات قیمت در بازار وجود دارد، گفت: باید تعداد گشت‌های نظارت بر بازار حتی در سطح روستاها نیز افزایش و نظارت‌ها به صورت مستمر ادامه داشته باشد.

 

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان ؛ سید عبدالوهاب هاشمی در جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان رودان اظهار داشت: تسهیل کردن شرایط ارائه لاستیک و نحوه فروش آن در سطح شهرستان از سوی دستگاههای متولی انجام شود.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار شهرستان رودان خواستار نظارت دقیق بر کنترل قیمت اقلام اساسی مردم بویژه مرغ در سطح روستاها شد و گفت: ساماندهی نظارت بر بازار و توزیع و فروش کالاهای اساسی  در روستاها با جدیت پیگیری شود.

وی ادامه داد: بخشداری ها با هماهنگی صنعت و معدن و تجارت شهرستان نسبت به معرفی عاملین توزیع مرغ جهت تسهیل در توزیع و دسرسی آسان با قیمت مصوب تنظیم بازار به مردم اقدام کنند.

هاشمی در ادامه به تحریم های ظالمانه استکبار علیه جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: این تحریم ها منجر به نوسانات بازار شده است .

وی ادامه داد: کمبود در برخی اقلام در سطح شهرستان طی سال گذشته  کنترل شد اما همچنان نیاز به نظارت و برنامه ریزی لازم ضرورت دارد.

معاون فرماندار رودان بر لزوم عرضه مرغ منجمد در سطح بازار برای کنترل توزیع این کالا تاکید کرد.

وی به اختلاف قیمت میوه در بازار رودان  نسبت به بازار ها در سایر نقاط کشور اشاره کرد و بیان داشت: کاهش قیمت میوه برای کنترل بازار در دستور کار قرار گیرد.
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.