چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
اخبار > فضاهای اموزشی رودان نیازمند افزایش امکانات است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٩٥ 

 تاریخ:1398/05/16 


فضاهای اموزشی رودان نیازمند افزایش امکانات است

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار رودان به نبوغ و استعداد دانش آموزان رودان در حوزه ها مختلف اشاره کرد و گفت: قطعا افزایش امکانات در فضاهای آموزشی موجب بروز استعداد ها و کسب افتخارات بیش از پیش دانش آموزان رودان خواهد شد.

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان ؛ سید عبدالوهاب هاشمی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رودان با تقدیر از مدیر کل آموزش و پرورش به جهت حضور در شهرستان رودان افزود: قطعا حضور ایشان در کنار  پیگیری های مستمر   با همدلی و همراهی نتیجه بخش خواهد بود.

معاون فرماندار رودان با اشاره به در پیش بودن آغاز سال تحصیلی خواستار فراهم شدن شرایط آموزش دانش آموز در سطح شهرستان شد.

وی در ادامه به نبوغ و استعداد دانش آموزان رودان در حوزه ها مختلف اشاره کرد و گفت: قطعا وجود امکانات موجب بروز استعداد ها و کسب افتخار خواهد شد.

هاشمی تصریح کرد: هم اکنون بر خلاف گذشته شاهد حضور معلمان بومی در حوزه آموزش در  مدارس شهرستان هستیم و این امر یک موفقیت برای آموزش و پرورش شهرستان رودان است.

وی بر لزوم حضور معلمان و فرهنگیان بومی در سطح بخش جغین تاکید کرد و خواستار حضور افراد بومی این بخش در مدارس آن شد.

معاون برنامه ریزی فرماندار رودان مهمترین دغدغه مردم جغین را بهبود وضعیت معلمان متناسب با مدارس دخترانه و پسرانه دانست .

وی به وجود ۱۳ مدرسه تخریبی در بخش جغین اشاره کرد و گفت: رویکرد دولت در تکمیل پروژه ها نیمه تمام است و با توجه به مشکلات اقتصادی و بودجه ایی کشور تمام  تلاش بر افزایش احداث  تعداد مدارس تخریبی گذاشته شده داشت.

 وی خواستار افزایش مشارکت های مردمی و خیرین در پروژه های آموزشی شد و گفت : باید در این زمینه برنامه ریزی همه جانبه ایی شکل بگیرد.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.