پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > استقبال فرماندار از ورزشکاران مدال آور تیم دو ومیدانی دانش آموزی رودان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٧٩٧ 

 تاریخ:1398/05/27 


استقبال فرماندار از ورزشکاران مدال آور تیم دو ومیدانی دانش آموزی رودان

آئین استقبال از ورزشکاران مدال آور تیم دو ومیدانی دانش آموزی شهرستان رودان با حضور فرماندار، معاون سیاسی فرمانداری ، رئیس اداره آموزش و پرورش و جمعی دیگر از مسوولان شهرستان برگزار شد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ آئین استقبال از ورزشکاران مدال آور تیم دو ومیدانی دانش آموزی شهرستان رودان با حضور فرماندار، معاون سیاسی فرمانداری ، رئیس اداره آموزش و پرورش و جمعی دیگر از مسوولان شهرستان برگزار شد.

در این آیین مصطفی غلامپور فرماندار رودان با اهدای دسته گل از ۶ ورزشکار تیم دو ومیدانی دانش آموزی و مربیان آنها تجلیل کرد.
گفتنی است: تیم دو ومیدانی دانش آموزشی رودان به نمایندگی از استان هرمزگان در رقابت های دو ومیدانی قهرمانی کشور حضور یافته بود که موفق به کسب دو مدال طلا توسط طاها داوری و امیر حسین عبدلی پور شد.

غلامپور در ادامه کسب این موفقیت ها را موجب ایجاد شور و نشاط در جامعه دانست و گفت: قطعا وجود چنین قهرمانان ورزشی در شهرستان زمینه اشتیقال نوجوانان و جوانان را به سمت ورزش بیشتر خواهد کرد.

وی اضافه کرد: پرورش قهرمانان ورزشی دانش آموز در مدارس موجب شکل گیری یک نسل ورزشی موفق در این خطه خواهد شد و آموزش و پرورش باید با جدیت این کار را ادامه دهد..انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.