شنبه ١٤ تير ١٣٩٩
اخبار > دست توانای رودانی ها را در رسانه های هرمزگان چشم گیر است/خبرنگاران کم توقع ترین قشر جامعه هستند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٨٢٣ 

 تاریخ:1398/05/29 


دست توانای رودانی ها را در رسانه های هرمزگان چشم گیر است/خبرنگاران کم توقع ترین قشر جامعه هستند

فرماندار رودان گفت: روزنامه نگاران و اهالی قلم از درد خود می گذرند و دردهای اجتماع را پوشش می دهند و  بدون درآمد ثابت کم‌توقع ترین قشر جامعه محسوب می شوند.

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ مصطفی غلامپور در آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان رودان اظهار داشت: تمام روز ها متعلق به خبرنگاران و اصحاب رسانه است.

وی افزود: حوزه کار خبرنگاران و اهالی قلم زدن بسیار مهم و قلم های آنها نیز مقدس است.

وی تفاوت اصحاب رسانه در جمهوری اسلامی با سایر نقاط دنیا را بسیار دانست و گفت: در ایران مسیر حرکتی به شکل آرمان گرایی و به سوی شکل گیری  مدینه فاضله است اما در کشورهای دیگر راه از پیش تعیین شده است.

غلامپور در ادامه به برخی مشکلات و محدودیت های خبرنگاران اشاره کرد و گفت: دست توانای رودانی ها را در رسانه های هرمزگان چشم گیر است.

وی ادامه داد: روزنامگاران و اهالی قلم از درد خود می گذرند و دردهای اجتماع را پوشش می دهند.

فرماندار رودان در ادامه بیان داشت: در حالی که استکبار جهانی به دنبال ضربه زدم به جامعه هست کار شما بزرگتر خواهد بود.

وی تاکید کرد: نشاط بخشی و شور اجتماعی یکی از وظایف خبرنگاران است و این تعیین مسیر کار بزرگ اصحاب قلم است.

وی گفت: رسالت اجتماعی خبرنگاران مسوولیت خطیر آنها را شکل می دهد .

مصطفی غلامپور تصریح کرد: خبرنگاران قلم بزنند تا دو ودیعه گرانبهای بینان گذار جمهوری اسلامی که همان اعتماد بین مردم و مسوولین و امید به آینده است تحقق یابد.

وی به برخی شبه پراکنی ها و شایعه سازی ها در جامعه اشاره کرد و گفت: خبرنگاران با شفافیت کرم های آفت را از جامعه بیرون خواهند کرد.
گفتنی است:*با حضور فرماندار رودان، نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل روابط عمومی استانداری هرمزگان، مدیر کل امور اقتصادی استانداری هرمزگان ، دبیر مجمع امور صنفی روزنامه نگاران هرمزگان و جمعی دیگر از مسوولان استانی و شهرستانی آیین تجلیل از خبرنگاران ، اولین یادواره خبرنگاران فقید شهرستان رودان برگزار شد.*

در این آیین از ۲۰ نفر از فعالان حوزه رسانه  و خانواده چهار خبرنگار فقید شهرستان رودان تجلیل بعمل آمد و در ادامه سومین  سالروز تاسیس نشریه رودان بهشت جنوب نیز برگزار شد.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.