چهارشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٩
اخبار > ۲۸ واحد مسکن مددجویی در شهرستان رودان به بهره برداری رسید


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٩٩٤ 

 تاریخ:1398/08/22 


۲۸ واحد مسکن مددجویی در شهرستان رودان به بهره برداری رسید

با حضور فرماندار رودان، امام جمعه رودان و مدیرکل کمیته امام خمینی ره هرمزگان ۲۸ واحد مسکن مددجویی در شهرستان رودان به بهره برداری رسید.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان: مصطفی غلامپور فرماندار رودان در حاشیه این آیین اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون با پیگیری های صورت گرفته در مجموع ۳۹ مسکن مددجویی در شهرستان با اعتبار ۱۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسیده است.

وی افزود: از مجموع این ۳۹ واحد مسکن مددجویی  ۲۳ واحد به  بخش مرکزی  ، ۶ واحد  به بخش بیکاه و ۱۱ واحد نیز به بخش جغین اختصاص دارد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.