شنبه ١٤ تير ١٣٩٩
اخبار > فرماندار خواستار تعامل همه جانبه برای استقرار دانشگاه فرهنگیان در رودان شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩١٤٧ 

 تاریخ:1398/06/11 


فرماندار خواستار تعامل همه جانبه برای استقرار دانشگاه فرهنگیان در رودان شد

فرماندار رودان با بیان اینکه شعبه دانشگاه فرهنگیان از مهر ماه در رودان آغاز بکار خواهد خواستار تعامل و هماهنگی همه جانبه دستگاههای اجرایی شهرستان برای مهیا شرایط لازم آن شد.

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ مصطفی غلامپور در جلسه هماهنگی راه اندازی شعبه دانشگاه فرهنگیان که با حضور منوچهر ضیایی رئیس دانشگاه فرهنگیان هرمزگان برگزار شد اظهار داشت: این دانشگاه در واحد دختران  از مهر ماه  در شهرستان رودان آغاز به فعالیت خواهد کرد.

وی افزود: وحدت و همدلی خوبی در بین مسسولان و مردم برای پیش برد امورات  آموزشی و فرهنگی در شهرستان وجود دارد.

وی در ادامه خواستار همکاری همه ادارات و مسوولان در قالب یک تیم هماهنگ برای آماده سازی شرایط استقرار این دانشگاه در رودان شد.

وی تاکید کرد: هر چه در این زمینه هزینه و تلاش شود یک صدقه جاریه و موجب نسل سازی در جامعه خواهد شد.

غلامپور با اعلام آمادگی در بخش های مختلف برای ایجاد یک فضای مناسب و در خور شان، تصریح کرد:شرایط راه اندازی دانشگاه فرهنگیان در رودان به بهترین نحوه ممکن فراهم خواهد شد.

وی ادامه: قطعا محیط دانشگاه باید متفاوت از سایر محیط های آموزشی باشد و در این راه بهترین تدابیر اتخاذ خواهد شد.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.