اخبار > دستگاه های اجرایی تحقق مصوبات سفر استاندار را با جدیت پیگیری کنند ✅بیش از ۵۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی در هفته دفاع مقدس به بهره برداری می رسد ✅مدیران همگام با دولت مردمی با حضور در میان مردم برای رفع مشکلات گام بردارند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٠٢٣ 

 تاریخ:1401/06/29 


دستگاه های اجرایی تحقق مصوبات سفر استاندار را با جدیت پیگیری کنند ✅بیش از ۵۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی در هفته دفاع مقدس به بهره برداری می رسد ✅مدیران همگام با دولت مردمی با حضور در میان مردم برای رفع مشکلات گام بردارند

فرماندار رودان گفت:مدیران همگام با دولت مردمی با حضور در میان مردم برای رفع مشکلات گام بردارند.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان، عبدالرضا سالاری در جلسه شورای اداری شهرستان رودان اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی تحقق مصوبات سفر استاندار به شهرستان رودان را با جدیت پیگیری کنند.
وی افزود: مدیران باید با جزییات دقیق پروژه های و برنامه حوزه کاری را پیگیری نمایند.
وی با اشاره به برگزار مراسم باشکوه پیاده روی جاماندگان اربعین گفت: در مسیر این پیاده روی ۲۱ موکب با شور و عشق به بیش از ۳۰ هزار نفر خدمات دادند و  این مراسم را برگزار کردند ، این درحالی بود که مانند این مراسم در منطقه بیکاه، شهر رودان ،جغین و برنطین هم برگزار شد.
فرماندار رودان در ادامه از تلاش های دستگاه‌های عضو ستاد اربعین شهرستان و همچنین  همکاری همه جانبه مجموعه سپاه، بسیج ، نیروی انتظامی نیز تقدیر کرد.
سالاری با اشاره به در پیش بودن هفته دفاع مقدس ، خواستار همکاری دستگاه‌های اجرایی برای گرامیداشت هر چه باشکوه‌تر این هفته در زنده نگه داشتن یاد و خاطره رشادت ها رزمندگان اسلام شد.
 وی در ادامه بر لزوم تکریم خانواده شهدا و غبارروبی گلزار شهدا سراسر شهرستان در هفته دفاع مقدس تاکید کرد.
فرماندار رودان گفت: در این هفته برای اولین بار بیش از ۵۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی مورد بهره برداری قرار خواهد کرد.
وی تصریح کرد: هفته دفاع مقدس متعلق به همه است و تمامی اقشار در آن باید به بهترین شکل ممکن ایفا نقش کنند و در این راستا هرگونه کوتاهی از هیچ مدیری قابل پذیرش نیست.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودان اظهار داشت: برخی از ادارات در اجرای پروژه ها علی رغم تخصیص اعتبار ناموفق بوده اند که این روند موجب برگشت اعتبار خواهد شد و مدیران باید این امر را به صورت جدی پیگیری کنند.
وی از  نارضایتی مردمی از برخی دستگاه‌های اجرایی خبر داد و تاکید کرد: مدیران پیگیری امورات مردم را سرلوحه کار قرار دهند چرا که در دولت مردمی با انجام کارهای مهمی از جمله جراحی اقتصادی و حضور داشتن در دل مردم بدنبال امید آفرینی در جامعه است  و باید رویه کاری تمامی مدیران همین  باشد و مشکلات مردم در سریعتری زمان ممکن رفع شود.
وی تاکید کرد: مدیران با پیگیری مشکلات مردم خوبی ها نظام را نمایان کنند ، قطعا رفع مشکلات مردم موجب ایجاد امید به نظام و انقلاب خواهد شد.
سالاری در ادامه با بیان اینکه مدیران  با پیشگام شدن در راه رفع مشکلات مردم مسابقه خدمت گذاری را داشته باشند.
وی با اشاره به آبرسانی به روستاهای میان چیان و شیخ بختیار آنرا نمونه بارزی از امید آفرینی در جامعه دانست و گفت: مجموعه اداری شهرستان باید با کارهای جهادی گفتمان انقلابی بودن را فریاد بزنند.
فرماندار رودان تصریح کرد: یک مدیر باید به مانند ریاست محترم جمهور هم مرد میدان باشد و هم خوب رویت کند و تصمیم بگیرد.
وی تاکید کرد: قطعا تصمیمات امروز ما پیامدهای فردایی خواهد داشت و بر همین اساس باید تصمیمات اصولی ، اساسی و بر مبنای برنامه و گره گشایی گرفته شود.


.انتهای پیام


خروج