جمعه ١٥ مهر ١٤٠١
اخبار > فرماندار خدمات بیمارستان امام علی(ع) در این حوزه را مورد رصد و بررسی قرار داد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٠٢٠ 

 تاریخ:1401/06/29 


فرماندار خدمات بیمارستان امام علی(ع) در این حوزه را مورد رصد و بررسی قرار داد

فرماندار خدمات بیمارستان امام علی(ع) در این حوزه را مورد رصد و بررسی قرار داد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان، عبدالرضا سالاری همزمان با روز جهانی پیشگیری از خودکشی در بازدید از بخش های اورژانس و اعصاب و روان بیمارستان امام علی علیه السلام خدمات انجام شده در این حوزه را مورد رصد و بررسی قرارداد.
وی در حاشیه این بازدید در نشست با رییس بیمارستان امام علی (ع) خواستار  انجام غربالگری سلامت روان در مراکز خدمات جامع، پایگاه های سلامت و خانه های بهداشت روستایی و شناسایی موارد مثبت و ارجاع به پزشک با هدف تشخیص زود هنگام بیماری افسردگی و پیشگیری از رفتار خود کشی شد.
فرماندار رودان طی این بازدید در گفتگو با جمعی از مراجعه کنندگان به بیمارستان به پیگیری مشکلات آنها پرداخت.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : rodan@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.