شنبه ٠٥ فروردين ١٤٠٢
اخبار > رئیس دانشگاه فرهنگیان رودان معرفی شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٠٢٢ 

 تاریخ:1401/06/29 


رئیس دانشگاه فرهنگیان رودان معرفی شد

طی آیینی منیژه امیر زاده به عنوان رئیس دانشگاه فرهنگیان شهرستان رودان معرفی شد.

 

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، در آیینی صبح امروز با حضور رئیس دانشگاه فرهنگیان هرمزگان و فرماندار رودان رئیس  دانشگاه فرهنگیان شهرستان رودان معرفی شد.

عبدالرضا سالاری فرماندار رودان در این آیین اظهار داشت: ارتقاء رشد و تعالی یک جامعه در گرو وجود معلمان با دانش و علم است.

وی ادامه داد: هم اکنون آموزش و پرورش هم نیازمند آموزگارانی جدید و با انگیزه است که با وجود دانشگاه فرهنگیان این امر به بهترین شکل ممکن تحقق می یابد.

فرماندار رودان از آمادگی مجموعه شهرستان برای ارتقای دانشگاه فرهنگیان در رودان به لحاظ تجهیزات و امکانات خبر داد و گفت: قطعا معلمانی که دانش آموزان را تربیت می کنند آینده جامعه را می سازند و باید به بهترین شکل ممکن حمایت شوند.  

 با شروع سال تحصیلی  دانشگاه فرهنگیان رودان با ۱۲۰ دانشجو در رشته آموزش ابتدایی به صورت حضوری فعالیت خواهد کرد..انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509

ایمیل : rodan@hormozgan.ir

ایمیل بخشداری: b_rodan@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.