يکشنبه ١٦ بهمن ١٤٠١
اخبار > بیش از ۶۱ هزار کارت هوشمند ملی در رودان صادر شده است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٤٤٨ 

 تاریخ:1401/08/19 


بیش از ۶۱ هزار کارت هوشمند ملی در رودان صادر شده است

معاون سیاسی فرماندار رودان خبر داد: بیش از ۶۱ هزار کارت هوشمند ملی در رودان صادر شده است .

 

 

 


جعفر کرامتی در جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان رودان اظهار داشت: ثبت وقایع حیاتی در بسیار از آمار و ارقام و ارایه خدمات در جامعه بسیار حیاتی است.
وی در ادامه به  عدم ثبت وقایع حیاتی  اشاره کرد و گفت : این امر همواره موجب برخی پیامدهای اجتماعی خواهد شد و باید دهیاران و بهورزان در روستاها پای کار باشند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری رودان تصریح کرد: ساماندهی آرامستان ها در دستور کار قرار گیرد و تمامی این آرامستان ها دارای متولی شوند.
وی با اشاره به صدور بیش از ۶۱ هزار کارت هوشمند ملی در رودان خواستار پیگیری لازم بر صدور کارت ملی هوشمند سایر شهروندان شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : rodan@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.