يکشنبه ١٦ بهمن ١٤٠١
اخبار > بسیج مظهر عزت و افتخار ملت ایران است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٥٠٢ 

 تاریخ:1401/08/22 


بسیج مظهر عزت و افتخار ملت ایران است

فرماندار رودان گفت: بسیج مظهر عزت و افتخار ملت ایران است.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان، عبدالرضا سالاری فرماندار رودان در جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته بسیج در این شهرستان اظهار داشت: بسیج مظهر عظمت ملت، سمبل عزت و هیمنه نظام و پشتوانه قدرتمند کشور است که با درایت و هوشیاری امام خمینی(ره) شکل گرفت و با هدایت‌های داهیانه مقام معظم رهبری، به بالندگی و کمال رسید.
وی افزود:  نیروی الهی بسیج علاوه بر دوران دفاع مقدس که اوج جانفشانی و ایثارگری‌های بسیجیان سلحشور را در آن شاهد هستیم، در طول سالیان متمادی از شکل‌گیری خود، به عنوان بازوی پرتوان ملت، حضوری کارآمد و تاثیرگذار در عرصه‌ها و صحنه‌های مورد نیاز با محوریت فعالیت‌های فرهنگی، سازندگی و محرومیت زدایی از مناطق محروم و کم برخوردار کشور و یاری رسانی به مردم در بحران‌ها و حوادث به ویژه عرصه مقابله با ویروس منحوس کرونا، سیل و زلزله داشته است.
در این جلسه برنامه ریزی لازم برای گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان انجام گرفت.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : rodan@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.