يکشنبه ١٦ بهمن ١٤٠١
اخبار > ۱۴۹هکتار زمین به شهر رودان الحاق شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٥٠٣ 

 تاریخ:1401/08/22 


۱۴۹هکتار زمین به شهر رودان الحاق شد

استاندار هرمزگان خبر داد: ۱۴۹هکتار زمین جهت اجرای نهضت ملی مسکن با رعایت ضوابط زیست محیطی به شهر رودان الحاق شد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان ، مهدی دوستی در جلسه شورای برنامه ریزی استان هرمزگان اظهار داشت: ۱۴۹هکتار زمین جهت اجرای نهضت ملی مسکن با رعایت ضوابط زیست محیطی به شهر رودان الحاق شد.
وی افزود: در گذشته واگذاری‌های زمین با رویه‌های نامناسبی انجام شده که در برخی موارد منجر به تضییع حقوق بیت‌المال شده است بر همین اساس هرگونه واگذاری زمینی در استان بدون مصوبه شورای برنامه‌ریزی غیرقانونی است.
استاندار هرمزگان تصریح کرد: تعیین و تایید اهلیت سرمایه گذار و واگذاری زمین برای انجام پروژه‌های مختلف سرمایه گذاری اولویت می باشد و لازم است در این حوزه مدیرانی که موافقت اصولی با طرح‌ها و واگذاری‌ها را صادر می‌کنند در این مهم بیش از پیش حساسیت به خرج‌ دهند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : rodan@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.