يکشنبه ١٣ آذر ١٤٠١
اخبار > افتتاح ۶ طرح عمرانی در رودان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٩٠٨ 

 تاریخ:1401/06/14 


افتتاح ۶ طرح عمرانی در رودان

همزمان با چهارمین روز از هفته دولت با حضور فرماندار رودان،فرمانده سپاه ناحیه رودان، معاون سیاسی فرمانداری، بخشدار جغین ، رییس دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران شهرستانی ۶ طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان در شهرستان رودان به بهره‌برداری رسید.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان، عبدالرضا سالاری در آیین افتتاح این طرح ها افزود: در چهارمین روز از هفته دولت ۶ طرح عمرانی و خدماتی در بخش مرکزی و بخش جغین این شهرستان به بهره‌برداری رسید.
وی ادامه داد: در این روز آسفالت معابر روستاهای سرجوییه، خراجی و خیرآباد به نمایندگی در روستای سرجوییه با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان با مشارکت بنیاد مسکن و دهیاری ها به بهره برداری رسید.
فرماندار رودان تصریح کرد: آبرسانی به روستای شیخ بختیار جغین که تاکنون از نعمت آب اشامیدنی لوله کشی بی بهره بودند شامل؛ خط لوله آب شرب این روستا به طول ۲ هزار و ۵۰۰ متر با احداث ایستگاه پمپاژ و مخزن از دیگر این طرح ها بود.
وی از افتتاح یک واحد مسکن واحدهای مسکونی آسیب دیده از سیل به نمایندگی از ۳۰ واحد خبر داد و گفت: برای این واحدهای مسکن سیل زدگان بیش ۴ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.
سالاری از طرح آسفالت معابر روستای قلعه جغین با اعتبار ۳ میلیارد تومان و روشنای معابر روستای جم انبه با اعتبار یک میلیارد و پانصد میلیون تومان به عنوان دیگر طرح ها افتتاح شده در چهارمین روز هفته ی دولت در بخش جغین یاد کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : rodan@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.