يکشنبه ١٣ آذر ١٤٠١
اخبار > دیدار فرماندار رودان با مردم محله زگشکی روستای ناصرآباد جغین


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٩٠٩ 

 تاریخ:1401/06/14 


دیدار فرماندار رودان با مردم محله زگشکی روستای ناصرآباد جغین

فرماندار رودان با مردم با مردم محله زگشکی روستای ناصرآباد جغین دیدار کرد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان، عبدالرضا سالاری فرماندار رودان در چهارمین روز از هفته دولت با حضور در بخش جغین با مردم محله زگشکی روستای ناصرآباد این بخش دیدار و گفتگو کرد.
این دیدار که با حضور معاون سیاسی فرمانداری ، بخشدار جغین، رییس دفتر نماینده مردم در مجلس و مدیران ادارات جهاد کشاورزی ، بنیاد مسکن، تعاون روستایی ، آب و فاضلاب ، بهداشت و درمان و حفاظت منابع آب صورت گرفت، مشکلات این منطقه از سوی اهالی مطرح و مسوولان مربوط ضمن پاسخگویی با دستور فرماندار موظف به پیگیری تا حصول نتیجه لازم شدند..انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : rodan@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.