يکشنبه ١٣ آذر ١٤٠١
اخبار > بهره برداری از ۱۰ طرح عمرانی در بخش رودخانه رودان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٩١٠ 

 تاریخ:1401/06/14 


بهره برداری از ۱۰ طرح عمرانی در بخش رودخانه رودان

همزمان با پنجمین روز از هفته دولت با حضور فرماندار رودان، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هرمزگان، بخشدار رودخانه، رییس شورای اسلامی استان و جمعی از مدیران شهرستانی و محلی ۱۰ طرح عمرانی در بخش رودخانه شهرستان رودان به بهره‌برداری رسید.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان، همزمان با پنجمین روز از هفته دولت در حوزه عمران شهری و روستایی، راه روستای کردی شیرازی به طول هزار و ۷۰۰ متر با اعتبار ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و راه روستای آبتاریکان به طول هزار و ۸۰۰ متر  با اعتبار ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان با مشارکت راهداری و حمل و نقل جاده ای و دهیاری های این روستاها به بهره برداری رسید.
زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال شهر زیارتعلی هم از پروژه های ورزشی شهرداری این شهر با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.
فرماندار رودان از بهره برداری ۵ طرح هادی در روستاهای فاریاب ،هیزبندگان، محمد آباد، جعفر آباد و زیارت بخش رودخانه با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان  با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دهیاری‌ها این روستا ها خبر داد.
خانه عالم روستای منجر نیز با ۱۱۵ متر مربع زیر بنا و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار افتتاح شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : rodan@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.