يکشنبه ١٣ آذر ١٤٠١
اخبار > بهره برداری از سه طرح در شهرستان رودان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٩١٢ 

 تاریخ:1401/06/14 


بهره برداری از سه طرح در شهرستان رودان

در هفتمین روز از هفته دولت با حضور فرماندار رودان و جمعی مدیران شهرستان سه طرح عمرانی در رودان به بهره برداری رسید.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان، این طرح ها شامل؛ توسعه شبکه برق شهرستان رودان با تامین برق مسکن مهر جهاد کشاورزی با اعتبار 11 میلیارد ریال به نمایندگی از ۵ طرح شاخص مدیریت برق با مجموع اعتبار ۷۶ میلیارد ریال، ساخت 75 هزار متر مربع آسفالت معابر خیابان شهید دستغیب شهر رودان با اعتبار ۲۲۵ میلیارد ریال و اجرای سنگ فرش پیاده رو بلوار شهید چمران با اعتبار 18میلیارد ریال است.
 برای اجرای این طرح ها در مجموع ۳۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
بیش از ۳۰ هزار نفر از مزایای طرح آسفالت خیابان شهید دستغیب و ۱۰ محله ی دیگر سطح شهر رودان و همچنین سنگفرش پیاده رو سلامت بلوار شهید چمران بهره مند شدند و 125 خانوار نیز به مشترکان برق افزوده شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : rodan@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.