شنبه ٠٥ فروردين ١٤٠٢
اخبار > پیگیری فرماندار رودان برای تسهیل در صادرات محصولات کشاورزی شهرستان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٣٥١ 

 تاریخ:1401/11/09 


پیگیری فرماندار رودان برای تسهیل در صادرات محصولات کشاورزی شهرستان

فرماندار رودان در نشستی با معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان مشکلات کشاورزان این شهرستان را در صدور مجوز صادرات محصولات از سوی این اداره پیگیری کرد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان، فرماندار رودان در نشستی با معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان مشکلات کشاورزان این شهرستان را در صدور مجوز صادرات محصولات از سوی این اداره پیگیری کرد. عبدالرضا سالاری فرماندار رودان در نشست با حسین قاسمی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بر لزوم تسهیل در صدور مجوز بهداشتی صادرات محصولات کشاورزی رودان از جمله فلفل دلمه و بادمجان تاکید کرد. راه اندازی آزمایشگاه محصولات کشاورزی در شهرستان و افزایش بازده زمانی آزمایش از خواسته های گلخانه داران بود که فرماندار رودان آنها را پیگیری کرد و مقرر شد بازده زمانی آزمایش به ۱۰ روز افزایش یابد. سالاری در ادامه این نشست خواستار نگاه ویژه معاونت غذا و دارو در بحث رفع کمبودهای دارویی شهرستان شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509

ایمیل : rodan@hormozgan.ir

ایمیل بخشداری: b_rodan@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.