شنبه ٠٥ فروردين ١٤٠٢
اخبار > آغاز عملیات بازسازی و مرمت مسکن محرومین در رودان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٣٥٢ 

 تاریخ:1401/11/09 


آغاز عملیات بازسازی و مرمت مسکن محرومین در رودان

در آیینی با حضور نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان ، امام جمعه رودان ، فرماندار رودان ، معاون سیاسی فرمانداری و مدیر عامل شرکت فولاد جنوب کیش عملیات مرمت و بازسازی منازل محرومین شهرستان رودان آغاز شد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان ، در آیینی با حضور نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان ، امام جمعه رودان ، فرماندار رودان ، معاون سیاسی فرمانداری و مدیر عامل شرکت فولاد جنوب کیش عملیات مرمت و بازسازی منازل محرومین شهرستان رودان آغاز شد. طی این پروژه منزل بیش ۵۰۰ خانوار محروم در شهرستان رودان با مشارکت شرکت فولاد جنوب کیش و بنیاد مستضعفان مرمت و بازسازی خواهد شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509

ایمیل : rodan@hormozgan.ir

ایمیل بخشداری: b_rodan@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.