يکشنبه ١٣ آذر ١٤٠١
اخبار > روابط عمومی های رودان آموزش خبرنویسی دیدند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٠١٨ 

 تاریخ:1401/06/29 


روابط عمومی های رودان آموزش خبرنویسی دیدند

کارگاه اصول خبر نویسی ویژه روابط عمومی های شهرستان رودان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان، این دوره آموزشی با حضور مدرس محمد کمالی باغستانی برگزار و روابط عمومی شهرستان رودان با مفاهیم خبرنویسی آشنا شدند.
 محمد کمالی باغستانی در این کلاس آموزشی  با بیان اهمیت و جایگاه روابط عمومی در جامعه گفت:تا قبل از اینکه رسانه های بیگانه اخبار ما نشر دهند این وظیفه مهم روابط عمومی ها و خبرگزاری ها است که اخبار درست را نشر و بیان نمایند.
مدرس این کارگاه آموزشی ضمن تاکید بر ارائه اخبار شفاف، اثربخش و شفاف در روابط عمومی‌ ها گفت: خبرنويسی و اطلاع رسانی در روابط عمومی ها با هدف اقناع افکار عمومی و آگاهی بخشی مخاطب درون و برون سازمانی صورت می گیرد.
کمالی باغستانی با اشاره به گذر از شیوه‌های سنتی اطلاع رسانی و خبرنویسی در عرصه رسانه‌ها، بر لزوم  ضرورت مهارت افزایی روابط عمومی ها در تولید محتوا به سبک های نوین سخن تاکید کرد.
وی در ادامه عناصر خبر، مفاهیم اساسی خبر، سبک های خبر نویسی و همچنین شاکله ی درست خبر نویسی تشریح کرد.
 ارتقا سطح روابط عمومی‌‌های تابعه و آشنایی با اصول و مهارت های خبرنویسی و مدیریت تولید محتوا از اهداف برگزاری دوره‌های آموزشی خبرنویسی و شیوه های اطلاع رسانی نوین است که این دوره‌ها به صورت ماهیانه برگزار خواهد شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : rodan@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.